Yamaç Paraşütü Platformu

Türkiye Yamaç Paraşütü Platformu Davetiyesi

Sevgili Yamaç Paraşütü Pilotları ve Spor Tutkunları,

Türkiye Yamaç Paraşütü Platformu olarak, 25 Şubat 2024 Pazar günü, saat 21:00’den 23:00’e kadar İstanbul Şişli’de bir araya gelerek hem futbol oynamak hem de keyifli bir buluşma gerçekleştirmek için sizleri davet ediyoruz!

Bu özel gecede, yamaç paraşütünün heyecanını ve adrenalinini futbol sahasına taşıyacağız. Hem sahada ter dökecek hem de saha dışında sohbet ederek güzel bir akşam geçireceğiz. Sporun birleştirici gücünü yamaç paraşütü camiasıyla birlikte yaşamak ve farklı bir etkinlikte bir araya gelmek için bu mükemmel fırsatı kaçırmayın!

Halı saha maçımız, yamaç paraşütü pilotları arasında dostluk ve takım ruhunu pekiştirecek. Maçın ardından, pilotlarımızla sohbet edebilecek, deneyimlerimizi paylaşabilecek ve gelecek uçuşlarımız için planlar yapabileceğiz.

Etkinliğimiz, yamaç paraşütüne gönül vermiş herkes için açık olup, hem tecrübeli pilotları hem de bu spora yeni ilgi duyanları kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. Futbol oynamak isteyenlerin yanı sıra, sadece sohbet etmek ve bir arada olmak isteyen dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Buluşmada görüşmek üzere, spor ve adrenalin dolu bir akşam için hazır olun!

Sevgilerle,

Türkiye Yamaç Paraşütü Platformu Ekibi

  • Speaker: Burhan FELEK
  • Date 25/02/2024 - 25/02/2024
  • Time 21:00 - 23:00
  • Vanue Şişli, İSTANBUL
  • Phone +90 541 189 21 48